HeinrigHeinrig Distribution 


HQHeinrig DistributionDuty-Free Retail
Duty-Free DistributionCarieraContact

Contact Magazine

Magazine travel-free

Travel Free Shop
PORT CONSTANTA
Magazin Incinta Port Constanta nr. 1,
Judetul Constanta
Telefon +40 24 15 55 861
Telefax +40 24 15 55 860
m.constanta@heinrig.com

Lu - Vi 10:00 - 19:00
Sa - Du 10:00 - 16:00


Travel Free Shop
ZONA LIBERA CONSTANTA SUD
Magazin ZL, Cladire Administrativa SEA CONTAINER,
Judetul Constanta
Telefon +40 24 14 84 017
Telefax +40 24 14 84 017
m.agigea@heinrig.com

Lu - Vi 09:00 - 17:00
Sa - Du inchis

Travel Free Shop
VAMA VECHE
Punct Trecere Frontiera Vama Veche,
Judetul Constanta
Telefon +40 24 18 58 001
Telefax +40 24 18 58 001
m.vamaveche@heinrig.com

Zilnic 7:30 - 19:30

Travel Free Shop
ZONA LIBERA GIURGIU
Zona Libera Giurgiu,
Judetul Giurgiu
Telefon +40 24 62 11 266
Telefax +40 24 62 11 266
m.giurgiu_ZL@heinrig.com

Lu - Vi 10:00 - 18:00
Sa - Du 10:00 - 15:00

Travel Free Shop
GIURGIU
Punct Trecere Frontiera Giurgiu,
Judetul Giurgiu
Telefon +40 24 62 74 617
Telefax +40 24 62 74 617
m.giurgiu@heinrig.com

Zilnic 7:30 - 19:30

Travel Free Shop
CALAFAT
Punct Trecere Frontiera Calafat,
Judetul Mehedinti
Telefon +40 25 23 10 161
Telefax +40 25 23 10 161
m.dts@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
DROBETA TURNU SEVERIN
Port Drobeta Turnu Severin,
Judetul Mehedinti
Telefon +40 25 23 10 161
Telefax +40 25 23 10 161
m.dts@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
CENAD
Punct Trecere Frontiera Cenad,
Judetul Timis
Telefon +40 25 63 73 921
Telefax +40 25 63 73 921
m.cenad@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
BORS
Punct Trecere Frontiera Bors,
Judetul Bihor
Telefon +40 25 93 16 343
Telefax +40 25 93 16 343
m.bors@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
URZICENI
Punct Trecere Frontiera Urziceni,
Judetul Satu Mare
Telefon +40 74 44 89 997
Telefax +40 21 40 14 131
m.urziceni@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
PETEA
Punct Trecere Frontiera Petea,
Judetul Satu Mare
Telefon +40 26 17 51 322
Telefax +40 26 17 51 322
m.petea@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
GALATI
Zona Libera Galati,
Judetul Galati
Telefon +40 23 64 11 609
Telefax +40 23 64 11 609
m.galati@heinrig.com


Lu - Vi 10:00 - 18:00
Sa -Du 10:00 - 15:00

Travel Free Shop
TULCEA
Port Tulcea,
Judetul Tulcea
Telefon +40 372 722 170
Telefax +40 240 510 513
m.tulcea@heinrig.com

Zilnic 9:00 - 21:00

Travel Free Shop
MORAVITA


Zilnic 09:00 - 21:00



Noutati